Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Hańczowa

Hańczowa, małopolskie

  • 1 755 000 zł
  • 29 252 m²
  • 60 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Pasiut

Skontaktuj się

Działka budowlana Hańczowa

Hańczowa, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 755 000 zł

29 252 m²

60 zł/m²

Działka budowlana Hańczowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 755 000 zł 29 252 m² 60 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 755 000 zł (60 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 29 252 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Esencja Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 108/13144/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Hańczowa, gm. Uście Gorlickie, powiat gorlicki - w sąsiedztwie miejscowości Wysowa Zdrój - ok 1 km.

Oferta obejmuje 2 działki o łącznej powierzchni 29 252 m², objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co stanowi duży atut zarówno dla inwestora, jak i klienta indywidualnego. (...)

Agent

Grzegorz Pasiut

796 112...

796 112 097

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

796 112...

796 112 097

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości